Amelia Skrajnowska zajęła I miejsce w kategorii szkoły podstawowe w II Powiatowym Dyktandzie im. profesora Walerego Pisarka

Utworzono dnia 01.06.2022

30 maja w Zespole Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie odbyło się II Powiatowe Dyktando im. profesora Walerego Pisarka, które nie tylko ma rozwijać świadomość językową wśród młodzieży i dorosłych, ale także służyć popularyzowaniu postaci profesora Walerego Pisarka. Wśród piszących znaleźli się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu łęczyńskiego, przedstawiciele placówek oświatowych i jednostek samorządowych, a także osoby prywatne.

W kategorii - szkoły podstawowe

I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły: Amelia Skrajnowska -  klasa VIII Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce

Serdecznie gratulujemy!!!