DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 01.04.2022

W dniu 16 marca 2022 r.   w oddziałach przedszkolnych odbyły się DNI OTWARTE, podczas, których  przyszłe Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia inscenizacji „Rzepki”  Jana Brzechwy. Przedstawienie zrealizowane było przez uczniów klasy III.  Dzieci brały udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami oraz  w zajęciach plastyczno – technicznych przeprowadzonych przez nasze nauczycielki. Rodzice oglądali prezentację multimedialną, która miała na celu bliższe poznanie osiągnięć uczniów  oraz promocję naszej nowo wyremontowanej placówki.

Było nam bardzo miło gościć Rodziców i ich Dzieci.

Pozostajemy z nadzieją, że miłe wspomnienia wesołych zabaw sprawią, iż Dzieci  powrócą do nas z nowym rokiem szkolnym 2022/2023.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.