Utworzono dnia 14.10.2020

W dniu 14 października obchodziliśmy kolejną rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Dzień ten popularnie nazywany jest Dniem Nauczyciela. W szkołach w tym dniu odbywają się uroczyste akademie upamiętniajace święto edukacji. W tym roku było nieco inaczej, wiele szkół zrezygnowało ze wspólnego świętowania, nawet przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, przy współpracy rodziców, zdecydowali się na nowoczesne formy realizacji tego zadania, wykorzystując współczesne technologie cyfrowe nagrali film przypominajacy o kolejnej rocznicy powstania Komisji Edukacji. Podczas nagrywania filmu uczniowie nie zapomnieli o swoich nauczycielach i w nowoczesnej formie w dniu ich święta złożyli życzenia.

Film 14 października został wyświetlony nauczycielom, zostanie również wyemitowany przez wychowawców poszczególnych klas na godzinach wychowawczych