Nasza uczennica w konkursie z języka niemieckiego dotarła do etapu wojewódzkiego

Utworzono dnia 31.01.2021

Sukces uczennicy klasy VIII Julii Jarząbek, która została zakwalifikowana do III etapu konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów szkół podstawowych.

Julia na 40 możliwych punktów zdobyła 34 i tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu, czyli etapu wojewódzkiego.

Przypominamy, że w etapie rejonowym naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy VIII Julia Jarząbek i Magdalena Kwiatkowska.

Magda również osiągnęła wysoką punktację 27p.

Uczennice do konkursu przygotowuje nauczyciel języka niemieckiego - mgr Izabela Szymczuk

Gratulujemy uczennicom i nauczycielowi i życzymy powodzienia Julii na etapie wojewódzkim!!!