Początek roku szkolnego 2020/21

w Białce

na temat rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Witam po przerwie wakacyjnej!

W związku z licznymi pytaniami oraz zmieniającymi się z dnia na dzień informacjami, szczególnie odnośnie terminu remontu naszej placówki i związanej z tym organizacji pracy szkoły, pragnę Państwa poinformować w skrócie, że remont przesuwamy na okres wiosenny, a od 1 września wszyscy uczniowie i przedszkolaki uczą się w naszej szkole w Białce. Zajęcia trwają od godz. 8:00 do godz. 15:00.

Początek roku

1. Przedszkole, zerówka oraz klasy od I do VIII - wtorek 1 września godzina 8:30
  2. Msza św. w kościele parafialnym o godz. 8:00 – dla chętnych

Początek roku odbędzie się na placu szkolnym przy zachowaniu reżimu sanitarnego (Procedury zostały przesłane Państwu przez wychowawców drogą elektroniczną 27.08.2020r.).

Jeżeli pogoda będzie niesprzyjająca uczniowie spotkają się tylko z wychowawcami w klasach.

Dojazd dzieci do szkoły w dniu 1 września, rano (godziny jak w roku poprzednim).

W celu skrócenia oczekiwania dzieci na autobus po rozpoczęciu roku, proszę Państwa bardzo, wyjątkowo w tym dniu o odebranie dzieci ok. godz. 10:00.

Alicja Ciepielewska – Kot – Dyrektor Szkoły