Początek roku szkolnego 2021-2022 - informacje

w Białce

na temat rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Witam po przerwie wakacyjnej!

Informuję, że niestety zakończenie remontu naszej szkoły przedłuży się o miesiąc, dlatego przez wrzesień zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze organizowane w Szkole w Białce będą odbywały się jeszcze w budynku Szkoły w Łańcuchowie, szczegóły Rodzice znają po spotkaniu ze mną w dniu 27.08.2021 w Białce.

Początek roku szkolnego odbędzie się w Białce

Początek roku odbędzie się na placu przy kościele parafialnym lub w kościele w zależności od warunków atmosferycznych przy zachowaniu reżimu sanitarnego (Procedury zostaną przesłane Państwu przez wychowawców drogą elektroniczną w terminie 30-31.08.2021r.).

Dojazd dzieci do szkoły w dniu 1 września, rano (godziny jak w roku poprzednim).

W celu skrócenia oczekiwania dzieci na autobus po rozpoczęciu roku, proszę Państwa bardzo, wyjątkowo w tym dniu o odebranie dzieci ok. godz. 9:30.

Alicja Ciepielewska – Kot – Dyrektor Szkoły