PODARUJ PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono dnia 25.11.2021

PODARUJ  PLUSZOWEGO  MISIA

Listopad wcale nie musi być smutny, ponury...

Przez kilka dni w naszej szkole było miło i pluszowo.

W listopadzie przypada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariusza we współpracy z Fundacją Gdy się Liczy Czas zorganizował w naszej szkole zbiórkę nowych pluszaków dla Onkopacjentów lubelskiej kliniki – podopiecznych fundacji. Czasu mieliśmy niewiele. Do akcji przyłączyli się uczniowie wraz z rodzicami i nauczyciele.

W sumie zebraliśmy 39 małych i dużych maskotek, które ,,pofrunęły” do magazynu Wylosuj Anioła, a stamtąd powędrują na dziecięce oddziały onkologiczne.

Pamiętajmy, że „Gdy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat". Mamy nadzieję, że maskotki przyniosą radość, uśmiech na dziecięcych buziach, a może i ulgę w trudach walki

z ciężką chorobą. Wszystkim małym i dużym życzymy dużo uśmiechu i tego, co najważniejsze – ZDROWIA!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pokazanie, że warto pomagać!

Za Wasze wielkie serducha ­DZIĘKUJEMY!