Podziękowanie Dyrektora Szkoły

Utworzono dnia 25.06.2020

W dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020, pragnę podziękować drogą elektroniczną wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób związani byli z kształceniem w Szkole w Białce. Był to dla nas rok szczególny, szkoła bardzo szybko musiała podjąć próbę nauczania zdalnego z powodu pandemii koronawirusa. Jako dyrektor szkoły, uważam, że zadanie nauczania zdalnego wykonaliśmy najlepiej jak potrafiliśmy, mam tu na myśli zarówno Nauczycieli, Uczniów jak i ich Rodziców. W dniu dzisiejszym pragnę podziękować WSZYSTKIM, za to, że potrafili odnaleźć się w świecie wirtualnym, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, że sprostali stawianym im wymaganiom, że byli aktywni i wyrozumiali. Ciągle mówimy, że mamy przygotować młodego człowieka do życia w społeczeństwie informacyjnym, dziś mówię z pełną odpowiedzialnością, że moi Uczniowie są przygotowani do życia w społeczeństwie informacyjnym. Uczniom gratuluję osiągniętych sukcesów, a Nauczycielom i Rodzicom DZIĘKUJĘ.

Na zbliżające się wakacje życzę Uczniom samych słonecznych dni, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku, byśmy po wakacjach wszyscy mogli spotkać się już w szkole. Absolwentom gratuluję ukończenia szkoły podstawowej oraz życzę dostania się do wymarzonych szkół.

Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Szkoły dziękuję za całoroczną współpracę, życzę wypoczynku i spędzania więcej czasu z Rodziną, a sobie szybkiej i sprawnej modernizacji szkoły, przy przychylnym nastawieniu Organu Prowadzącego.

Pragnę serdecznie podziękować pani Monice Suszek za wieloletnie zaangażowanie w życie szkoły poprzez pracę w Radzie Rodziców.

Alicja Ciepielewska – Kot

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białce

Poniżej zamieszczam listy z okazji zakończenia roku szkolnego: Ministra Oświaty oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty

ZAŁĄCZNIKI:

List Lubelskiego Kuratora Oświaty