Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Utworzono dnia 17.05.2022

Dnia 12 maja 2022 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla pierwszaków, ale również dla ich rodziców.

W bieżącym roku szkolnym uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej była wielokrotnie przesuwana na późniejsze terminy,  w końcu udało nam się ją zorganizować.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej przedstawili to, czego się w szkole nauczyli. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie przez Panią Dyrektor każdego pierwszoklasistę na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Białce.

Swoim pociechom towarzyszyli w tym dniu ich Rodzice, Wychowawca oraz Społeczność Szkolna.

Gratulujemy  Pierwszakom i życzymy powodzenia w szkole.