Sukces naszej drużyny w turnieju "Z Orlika na Stadion" – II miejsce w etapie regionalnym!
Utworzono dnia 21.11.2025
10 października 2025 r. nasza szkolna drużyna w składzie:
Kacper Szponar, Oskar Bereza, Sebastian Piłat, Michał Skrobas, Tymoteusz Wójcik, Patryk Kociuba, Michał Kwiecień, Marcel Wójcik oraz Filip Roczon reprezentowała nasz powiat w Ogólnopolskim Turnieju „Z Orlika na Stadion ” w kategorii U-14 chłopcy – w etapie regionalnym.
Nasi zawodnicy spisywali się znakomicie – od etapu lokalnego aż po powiatowy nie przegrali żadnego meczu, pewnie awansując do finału rozgrywek. Przez cały turniej szli jak burza, pokazując ogromne zaangażowanie, umiejętności i ducha walki.
W finale regionalnym, po zaciętym meczu, musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i zakończyliśmy turniej na zaszczytnym II miejscu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę, rodzicom za wsparcie, a Panu Michałowi za opiekę, motywację i zaangażowanie w przygotowanie naszych uczniów.



