Sukces naszej uczennicy Magdy Miszczuk w Powiatowym Konkursie Poezji Mówionej i Śpiewanej

Utworzono dnia 19.03.2019

13 marca 2019 roku – w Zespole Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie odbył się  Powiatowy Przegląd Poezji Mówionej i Śpiewanej. Konkurs  skierowany był do uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych, którzy zaprezentowali swoje talenty recytatorskie i wokalne. Edycji przeglądu patronowały słowa Magdaleny Czapińskiej: Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie – w muzyce ja. Wybór motta i tematyki wpisuje sięw obchody roku Stanisława Moniuszki. W konkursie brały udział dwie uczennice klasy VII naszej szkoły: Magda Miszczuk i Martyna Suszek.

Magda Miszczuk zajęła III miejsce w kategorii– poezja mówiona.

Uczennicę do konkursu przygotowała mgr Jolanta Wasilak

Serdecznie gratulujemy!