Święta Bożego Narodzenia w społeczności szkolnej.

Utworzono dnia 22.12.2022

W czwartek, 22 grudnia cała społeczność naszej szkoły rozpoczęła świętowanie Bożego Narodzenia. Dzisiaj odbyły się wigilijne spotkania klasowe. Następnie najmłodsze dzieci przedstawiły piękne jasełka pt. “Maleńka przyszła miłość…”, przypominając najważniejsze wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, Trzech Króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. W ten sposób uczniowie zwrócili uwagę na to, co stanowi istotę świąt.

Po występie głos zabrała pani dyrektor  - Alicja Ciepielewska- Kot, która złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. W tym dniu byli również z nami zaproszeni goście: pan Tomasz Suryś – wójt Gminy Milejów, pani Kazimiera Skrzypczak - emerytowany dyrektor szkoły i pani Justyna Wójcik – przewodnicząca Rady Rodziców.