Tydzień dla Bezpieczeństwa - CYBERBEZPIECZEŃSTWO
Tydzień dla Bezpieczeństwa - CYBERBEZPIECZEŃSTWO
W naszej szkole dbamy o bezpieczeństwo uczniów nie tylko w realnym świecie, ale również w przestrzeni wirtualnej. W ramach tygodnia dla bezpieczeństwa zorganizowaliśmy zajęcia dotyczące cyberbezpieczeństwa, podczas których uczniowie przypomnieli sobie, jak chronić swoje dane i bezpiecznie poruszać się w sieci. Uwrażliwialiśmy ich na zagrożenia związane z nieznajomymi w Internecie, hejt oraz udostępnianie prywatnych informacji. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, dzielili się swoimi doświadczeniami i wspólnie wypracowywali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Zajęcia zakończyliśmy nauką piosenki ,,Z Internetem świat jest bliski”. Naszym celem jest, aby młodzi ludzie potrafili mądrze korzystać z nowych technologii.
Pamiętajmy – bezpieczeństwo w sieci zależy od każdego z nas!
Zdjęcia na FB szkoły: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce.


