Udział naszych uczniów w akcji - Wylosuj Anioła

Utworzono dnia 31.01.2021

Akcję „Wylosuj Anioła” zainicjowała fundacja ,,Gdy Liczy się Czas”. Od kilku lat dzieci z oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie otrzymywały kartki od swoich rówieśników. Nasi uczniowie również własnoręcznie przygotowali kartki świąteczne z życzeniami do swoich rówieśników przebywających w szpitalu. Niestety pandemia stała się przeszkodą w wysyłaniu kartek w sposób tradycyjny, czyli drogą pocztową. Poradziliśmy sobie jednak w tej trudnej sytuacji. Uczniowie wykonali kartki, napisali życzenia, sfotografowali je i odesłali do nauczycielki - p. R. Spodar, a pani Renata zadbała o to, by dotarły one w przeznaczone miejsce. E-maile z życzeniami płynącymi prosto z serca  były na pewno miłą niespodzianką.

Zdjęcie kartek w galerii

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.