Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022-2023

Utworzono dnia 06.09.2022

W czwartek 1 września odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2022-2023.

Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona przez księdza proboszcza dr Marcina Szwieca z okazji  nowego roku szkolnego, w kościele parafialnym w Białce.

Dalsze uroczystości odbyły się w szkole, gdzie dyrektor szkoły wyraziła zadowolenie z powrotu uczniów do szkoły życząc im sukcesów w nowym roku szkolnym. Pani dyrektor w sposób uroczysty powitała nowo przybyłych uczniów, pierwszaków oraz przedszkolaków.

Uczniowie klasy VII i VIII przygotowali inscenizację, nie zabrakło wspomnień o wrześniu 1939 roku.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikomm Szkoły życzymy zdrowia i sił na nowy rok szkolny!!!