Wyjazd do Zajazdu w Lesie

Utworzono dnia 15.06.2021

W dniu 7 czerwca 2021 przedszkolaki i klasy I-III, a 8 czerwca klasy IV-VIII w ramach działań integrujących spotkali się na PIKNIKU w Zajeździe w Lesie  w Ciechankach. Inicjatorami wyjazdu był Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców.  Zarówno uczniom młodszym jak i starszym dopisywała piękna słoneczna pogoda. Po długiej przerwie przebywania ze sobą zabawom nie było końca, czego dowodem są zdjęcia zamieszczone w galerii. Nie zabrakło również zabawy przy ognisku i smacznego posiłku oraz obcowania z przyrodą w tak urokliwym miejscu. Uczniom towarzyszyli wychowawcy i nauczyciele, nie zabrakło też dyrektora szkoły.

Do zobaczenia za rok na PIKNIKU

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.