Zakończenie roku szkolnego 2020-2021

Utworzono dnia 04.07.2021

25 czerwca 2021 r. uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Rozpoczęła się ona mszą św. w kościele parafialnym w Białce. Ze względu na prace remontowe w naszej szkole, dalsza część uroczystości odbyła się również w kościele.

W części oficjalnej nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły. Nowy skład pocztu sztandarowego tworzą uczniowie najstarszej klasy VIII. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie absolwentów, po czym głos zabrała dyrektor szkoły pani Alicja Ciepielewska - Kot. Po krótkim przemówieniu w towarzystwie wychowawcy klasy dyrektor szkoły wręczyła świadectwa  ukończenia szkoły absolwentom, a następnie świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe najlepszym uczniom z poszczególnych klas.

Po zakończeniu części oficjalnej klasa VII pożegnała swoich starszych kolegów, a absolwenci podziękowali za wspólnie przeżyte chwile w szkole. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor podziękowała wszystkim za rok wspólnej pracy oraz życzyła wspaniałych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami i na zasłużony wypoczynek.