Zawieszenie zajęć stacjonarnych w klasach I-III

Utworzono dnia 05.11.2020

Od poniedziałku, 9 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Bez zmian pracują oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego (nauka na terenie szkoły w formie stacjonarnej).

Szczegółowe informacje u wychowawców klas.

Dyrektor Szkoły - Alicja Ciepielewska - Kot

Przypominam wszystkim Uczniom i Rodzicom, że 11 listopada  w Święto Odzyskania Niepodległości - zajęcia nie odbywają się.

12 i 13 listopada są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, w tych dniach nie ma nauki zdalnej.