Zwycięstwo Naszej Szkoły w konkursie „Lekcja o Funduszach Europejskich V”

Utworzono dnia 19.12.2018

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu na najlepsze hasło promujące Fundusze Europejskie. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”. W ramach projektu, podczas niekonwencjonalnych lekcji uczniowie mieli szansę dowiedzieć się jak wiele możliwości dają Fundusze Europejskie. W akcji wzięło udział ponad 8000 uczniów z 268 szkół podstawowych (klas 6 – 8). Na zakończenie projektu przeprowadzono konkurs na najciekawsze hasło promujące Fundusze Europejskie. Wygrana nie byłaby możliwa bez osobistego zaangażowania nauczycielki z naszej placówki, Pani Jolanty Wasilak, za co serdecznie dziękujemy. Nasza szkoła stała się posiadaczem NAGRODY GŁÓWNEJ w konkursie, czyli nowej TABLICY INTERAKTYWNEJ. Czas poznać nasze hasło konkursowe! Oto ono: Z UNIJNYMI FUNDUSZAMI NOWE SZANSE SĄ PRZED NAMI!

Wygrana tablica interaktywna

Utworzono dnia 19.12.2018, 11:08