Utworzono dnia 21.02.2019, 20:40

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka

Z okazji pięknego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka, 22 stycznia, w oddziałach przedszkolnych odbyła się uroczystość dla zaproszonych gości: babć i dziadków wychowanków przedszkola. Babcie i dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego ich święto obchodzimy w przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.  W ten sposób wyraziły swoją wdzięczność dla ukochanych osób. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim bliskim wykonane  w przedszkolu upominki. Uroczystość zakończył poczęstunek przygotowany przez rodziców. Kochanym babciom i drogim dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków tak, jak w tym dniu! Zdjęcia z uroczystości udostępniła pani Małgorzata Ostasz - Szeliga. Dziękujemy.