II Gminny Konkurs Czytelniczy „Znawcy bajek”

Utworzono dnia 17.05.2021, 22:45

12 maja  2021 r. odbył się II Gminny Konkurs Czytelniczy „Znawcy bajek” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milejów.

Konkurs zorganizowany został przez Joannę Kasperek i Magdalenę Zielińską – Wieczorek; wychowawczynie oddziałów przedszkolnych.

Celem konkursu  było m.in.:

• upowszechnienie wśród dzieci czytania bajek klasycznych,
  • kształtowanie zainteresowań czytelniczych oraz  nawyku słuchania ze zrozumieniem,
  • rozwijanie więzi emocjonalnej pomiędzy rodzicem, a dzieckiem poprzez wspólne spędzanie czasu podczas czytania.

Do konkursu przystąpiły dzieci 5 i 6 letnie ze  oddziałów przedszkolnych   gminy   Milejów.

Komisja konkursowa w składzie: p. Mariola Matyjaszczyk, p. Monika Kocot, p. Renata Spodar   wyłoniła zwycięzców w kategorii:

5 latki

I miejsce       Maria Kędrak (Przedszkole Samorządowe w Milejowie)

II miejsce     Konstancja Kaźmierczak  (Przedszkole Samorządowe w Milejowie)

III miejsce    Wiktoria Naskręt   (Oddział  Przedszkolny w  Szkole Podstawowej w Białce)

6 latki

I miejsce       Marcel Wójcik (Oddział Przedszkolny w  Szkole Podstawowej  w  Białce)

II miejsce      Lucyna Drzewiecka  (Oddział  Przedszkolny w Szkole  Podstawowej w  Łańcuchowie)

III miejsce     Wiktor Michalak  (Przedszkole Samorządowe w Milejowie)

Wyróżnienie   Dominik Sobeścijański  (Przedszkole Samorządowe w Milejowie)

Serdecznie Gratulujemy Laureatom!

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.