#Coraz Bliżej Święta

Utworzono dnia 18.12.2019

W listopadzie wolontariusze aktywnie włączyli się w wyjątkową akcję „Pocztówka dla małych pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie”.  Polegała ona na wykonaniu pocztówek świątecznych dla chorych dzieci.

Odzew naszych uczniów był niesamowity. Uczniowie wspólnie z nauczycielami wykonywali kolorowe kartki, pisali życzenia. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach dzieci i personelu szpitala.

Przez drobny gest mogliśmy nie tylko spełnić dobry uczynek, ale przede wszystkim sprawić ogromną radość wszystkim, którzy otrzymają kartkę z pozdrowieniami.

Każdy może poczuć wyjątkową magię Świąt Bożego Narodzenia.

Szkolne Koło Wolontariusza zaprosiło również społeczność szkolną do udziału w przedświątecznej akcji pod hasłem "ŚWIĄTECZNA PACZKA W GMINIE MILEJÓW"

W ciągu kilku dni( 12-17.12.2019r) dzięki zaangażowaniu i hojności Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, udało nam się zebrać dużo darów żywnościowych, zabawek, ubrań oraz środków czystości. Zgromadzone produkty zostały przewiezione do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Milejowie, który jest głównym organizatorem akcji. Pracownicy ośrodka byli mile zaskoczeni ofiarnością ze strony społeczności naszej szkoły. Zebrane produkty zostaną przekazane potrzebującym rodzinom  w formie paczek świątecznych.

Wszystkim, którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy!

Czerwiec 2020