Utworzono dnia 05.12.2023

1 czerwca obchodzilismy w szkole uroczyście Dzień Dziecka. Jest to szczególny dzień w życiu dzieci na całym świecie. W naszej szkole przygotowano z tej okazji wiele konkursów, zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować. Odbyły sie biegi przełajowe. Tradycyjnie, jak co roku wzięła w nich udział Pani Dyrektor oraz Nauczyciele i Rodzice.  Uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach i zabawach sportowych. W dniu dzisiejszy podsumowano również Ogólnopolski Program Edukacyjny "Trzymaj formę", który ma kształtowac dobre nawyki żywieniowe i promować aktywność fizyczną wśród młodziezy szkolnej i ich rodzin. Pogoda nam dopisała, humory również. Rada Rodziców ufundowała poczęstunek.

Dziękujemy!!!

1 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziły Ogród Zoologiczny w Zamościu.

Szczegóły i fotografie na Facebooku szkoły: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce.