KOLĘDOWANIE ON LINE

Utworzono dnia 07.01.2021

Jak co roku, tak i w tym roku  z inicjatywy księdza proboszcza Marcina Szwieca oraz społeczności Szkoły w Białce, w kościele parafialnym zostały wystawione Jasełka Bożonarodzeniowe oraz odbyło się kolędowanie uczniów naszej Szkoły. W tym roku ze względu na reżim sanitarny uroczystość przybrała nieco odmienny charakter. Nauczyciele z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola przygotowali Jasełka, przy kolędowaniu wspomogły ich uczennice klasy VIII, a całą uroczystość nagrano w postaci filmu. Montaż filmu zawdzięczamy mamie naszych uczniów, za co serdecznie dziękujemy. Film został wyświetlony w Święto Objawienia Pańskiego w kościele w Białce. Uroczystość miała na celu kultywowanie polskich zwyczajów bożonarodzeniowych związanych ze śpiewaniem kolęd i wystawianiem jasełek.  Do kolędowania  przyłączyli się nauczyciele, rodzice uczniów oraz parafianie, którym serdecznie DZIĘKUJEMY.