Obchody Dnia Ziemi

Utworzono dnia 05.12.2023

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Dnia Ziemi zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w  Łysołajach.oraz akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

Zdobyliśmy III Miejsce - zebraliśmy 36 kg baterii.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w akcję. Nagrodzeni uczniowie, którzy zebrali najwiekszą ilość baterii to:

Michał Drewniak - 289 sztuk

Sebastian Piłat - 289 sztuk

Antoni Dudek - 248 sztuk

Filip Kargol - 160 sztuk

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Zainwestuj w naszą planetę", którego celem było uwrazliwienie na losy naszej planety i ochrony środowiska, także zdobyliśmy czołowe miejsca. W konkursie wzięło udział 28 uczniów w tym 4 przedszkolaków. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu lub komiksu nawiązującego do obchodów Dnia Ziemi promującego zachowania proekologiczne. Uczestnicy konkursu wykazali się  zaangażowaniem i kreatywnością

Kategoria II - uczniowie szkół podstawowych

Klasa III - IV

Tymoteusz Wójcik - I miejsce

Kategoriw III - uczniowie szkół podstawowych

Klasa V- VI

Weronika Onyszko - II miejsce

Zwycięzcom Gratulujemy !!!

Szczegóły i fotografie na Facebooku szkoły: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce.