Przedstawienie jasełkowe naszych uczniów w Kościele Parafialnym w Białce

Utworzono dnia 10.01.2019

6 stycznia 2019 r. w święto Objawienia Pańskiego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie jasełkowe zatytułowane Brama do nieba w kościele parafialnym w Białce. W  udekorowanej świątyni, wśród blasku świec i choinek, młodzi aktorzy pragnęli wiernie odtworzyć wydarzenia sprzed 2000 lat. Wcielili się w postaci, które oczekiwały na przyjście Pana Jezusa na świat. Na chwilę parafianie mogli przenieść się  do Betlejem, by wraz z Trzema Królami złożyć pokłon Świętej Rodzinie. Po chwili wszyscy znaleźli  się przed obliczem Św. Piotra. Okazało się, że nikt z oczekujących na wejście do nieba, nie mógł się tam dostać, gdyż jego zasługi tu na ziemi nie były wystarczające.Licznie zgromadzeni parafianie nagrodzili młodych artystów gromkimi brawami.