Udział klasy II w konkursie „Biel i Czerwień. Barwy Niepodległości”

Utworzono dnia 12.11.2019
W piątek 8 listopada 2019 r. uczniowie klasy II pod opieką swojego nauczyciela mgr Agnieszki Szponar przystąpili do VI Patriotycznego Konkursu ,,Biel i Czerwień. Barwy Niepodległości"organizowanego przez Powiatowy Związek Sportowy w Łęcznej.
W konkursie udział wzięło13 uczniów. Klasa II w tym dniu zaprezentowała się w szkole w biało - czerwonych strojach symbolizujących barwy narodowe. Uczniowie śpiewali hymn i wykonali piękne kotyliony. Prezentując swoje talenty recytowali katechizm polskiego dziecka wiersz Władysława Bełzy ,,KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY" i odśpiewali pieśń patriotyczną ,,Przybyli ułani pod okienko".

Konkurs został udokumentowany filmem, w montażu którego wspomogła uczniów mama jednego z nich - pani Małgorzata Ostasz- Szeliga. Film został przekazany komisji konkursowej.