Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

Utworzono dnia 06.12.2019, 12:39

29 listopada 2019r. w oddziale przedszkolnym odbyło się wyjątkowe święto  – Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej, podczas której mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności: były piosenki, tańce, wiersze, zabawy ruchowe oraz sprawdzian wiadomości. Dla większości dzieci był to pierwszy tak ważny występ. Po części artystycznej dzieci obiecały zawsze się uśmiechać, słuchać swoich Pań, grzecznie bawić się z kolegami i pilnie się uczyć. Po złożonej obietnicy, pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na PRZEDSZKOLAKA. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały medal, dyplom pasowania oraz upominek od Rodziców. Uroczystość zakończył poczęstunek przygotowany przez Rodziców.